Information

Populate the side area with widgets, images, and more. Easily add social icons linking to your social media pages and make sure that they are always just one click away.

Krzysztof Ostrowski

Prezes Zarządu i współwłaściciel Luxon LED, wrocławskiej firmy produkującej oświetlenie LED dla obiektów przemysłowych, handlowych i biurowych. Zbudował wraz z partnerami od podstaw najszybciej rozwijający się biznes w branży, będący m.in. laureatem nagród Deloitte Fast 500 w regionie EMEA i Deloitte Fast 50 Technology w regionie Europy Środkowej. W ramach swojej pracy czerpie garściami z metodologii lean management i six sigma, wpisując ich elementy w kulturę organizacyjną firmy. Pasjonat automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz wykorzystania analityki danych jako ważnego elementu doskonałości operacyjnej przedsiębiorstwa.

LuxonLED

Luxon LED jest najszybciej rozwijającym się producentem oświetlenia w regionie Centralnej Europy według rankingu Deloitte Fast 50 i jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży elektrotechnicznej w Europie. Spółka została założona w styczniu 2008 roku przez trzech studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy do dzisiaj wspólnie rozwijają firmę.